הזמנות לאירועים

עיצוב פשוט ב-3 צעדים פשוטים, או פשוט להעלות קובץ מוכן.


אנא בחר בקטגוריה הרצויה, ולאחר מכן בעיצוב המועדף עליך, והחל לעצב את ההזמנה בעזרת מערכת העיצוב המתקדמת שלנו.

כל המוצרים שלנו מודפסים על נייר כרומו מט 350 גר' אקסטרא קשיח באיכות גבוהה ובאיכות ההדפסה הטובה ביותר לשם יצירת מוצר מצוין לשביעות רצונך
.

לחץ כאן כדי לצפות במצגת הדרכה לעיצוב המוצר


 מבצע!!! הזמנה בפחות משקל...
הזמנת מינימום 250 הזמנות. לקבצים גרפיים מוכנים לדפוס.

הדפסה דיגיטלית איכותית דו"צ. נייר כרומו מט 350 גר' אקסטרא קשיח.

תוספות משודרגות: 
נייר מטאלי / דורינה / ממוחזר + 0.45 ש"ח. מעטפה לבנה + 0.5 ש"ח. מעטפה פנינה + 0.8 ש"ח.
עיצוב דרך האתר ללא חיוב. עיצוב ע"י הסטודיו - 200 ש"ח.
כל המחירים לפני מע"מ.

הזמנות לאירועים

 
זהו, מצאת כלה / מצאת חתן, סגרתם תאריך ומקום להתחתן, קבעתם עם תקליטן, עם צלם, הוספתם בר אקטיבי, כמעט קבעתם עם זמר.
עכשיו צריך להזמין את המשפחה והחברים. צריך להדפיס הזמנות לחתונה.
הזמנה לחתונה היא הדבר הראשון שהמוזמנים שלכם יראו מכם. רובם ישמרו אותה על המקרר עד לחתונה עצמה והקרובים ביותר אפילו ישמרו אותה לשנים רבות בתוך אלבום.
לכן ההזמנה לחתונה צריכה להיות יפה, נעימה, מזמינה וברורה. היא לא חייבת להיות הזמנה יקרה. בטכנולוגיות של השנים האחרונות נפוצה מאד טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי. כמעט כל ההזמנות היום מודפסות בדפוס דיגיטלי. האיכות מעולה, המחיר נמוך, ההדפסה מיידית ואפילו ניתן לשלב בכל הזמנה לחתונה את שם המקבל באופן אישי בכל הזמנה והזמנה. 
אבל, יש כל כך הרבה סוגים של הזמנות לאירועים, אפשר להתבלבל.
סבא וסבתא יגידו שהם כתבו ביד את הזמנה לחתונה שלהם ופשוט צילמו בחנות פוטו ברחוב אלנבי.
אמא ואבא יזכרו איך אבא הלך אחרי העבודה לבית דפוס בתחנה המרכזית ושם הדפיסו לו את ההזמנות לחתונה בצבע שחור על נייר לבן ודק ורק אחרי שבוע הם היו מוכנות.
אבל היום הזמנות לאירועים זה תעשיה משגשגת וגדולה.
יש הזמנות חתונה בצבע מלא, הזמנות לחתונה כמו גלויה בצד אחד, הזמנות חתונה מודפסות פרוצס משני הצדדים, הזמנות חתונה עם קיפול, הזמנות חתונה על נייר אורז, הזמנות חתונה על נייר ממוחזר/ירוק/אקולוגי, שלא נוסה על בעלי חיים ושלא כרתו עבורו עצים ויערות. הזמנות חתונה על מגנט, הזמנות לחתונה, הזמנות חתונה, הזמנות חתונה... וצריך לרוץ מבית דפוס לבית דפוס, לחזור למעצב של הזמנות לאירועים, שוב לדפוס ושוב... דייייייייייי!!!!!
זהו, שלא צריך!...
היום זה פשוט! נכנסים לאתר האינטרנט של
PRINTSTOP בוחרים את סוג הארוע, אם זה חתונה או בר מצווה או ברית או בריתה וכו', בוחרים את גודל ההזמנה לחתונה, כפי שהזכרתי קודם, יש הרבה גדלים, ופתאום תוך שניה, מתכלה לעינכם עולם ומלואו. מגוון ענק שלהזמנות לאירועים מתגלה, בצבעים שונים, עם תמונות או בלי, רקעים מרהיבים ורעיונות מדהימים. כל שנותר לכם הוא לבחור את דגם ההזמנה, להוסיף את השמות ושאר הפרטים של הארוע, ללחוץ על "הזמן" ולאחר שתשלמו מחיר נמוך במיוחד ההזמנה תהיה מוכנה תוך יום אחד.
פשוט, נכון?
(עכשיו בלי לחץ, אולי בעוד 9 חודשים תזדקקו לעוד הזמנות?...)

אז פשוט תזכרו: PRINTSTOP  מבית פרומו מדיה, בית דפוס דיגיטלי וגם אינטרנטי, המרכז הגדול ביותר לביצוע הזמנות לאירועים, הזמנות חתונה, הזמנות לבר מצווה, הזמנות בת מצווה, הזמנות לברית, הזמנות לבריתה, הזמנות לאירועים רשמיים, גלויות תודה לאורחים, מגנט תזכורת לארוע ועוד ועוד...


קרא עוד :
עיצוב בתי ספר

קרא עוד : הדפסות צבע

קרא עוד : כרטיסי ביקור