קצת על קבוצת פרומו מדיה...


כבר למעלה מ- 28 שנה, כל שרותי העיצוב, דפוס דיגיטלי ואופסט, שילוט, והכל תחת קורת גג אחת. החל משלב התכנון, קופירייטינג, עיצוב גרפי, בניית התדמית, וכלה בהדפסת איכות במכונות הדפוס הדיגיטליות המתקדמות ביותר בעולם, בצבע מלא ובשחור לבן, בגדלים קטנים ועד לפורמט רחב ושלטי ענק, אפשרויות גימור מהודרות, הדפסת שילוט ופורמט רחב, מדבקות בחיתוך צורני, הדפסת הזמנות לארועים, הדפסת מעטפות בצבע מלא, פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות, תעודות משלוח, פנקסי שישיות, הדפסת שילוט, שמשונית, קאפה, פי וי סי, מדבקות, תמונות קנווס,רולאפ, הדפסת מידע משתנה, חותמות בטכנולוגיית לייזר המדוייקת והטובה בעולם, הדפסות ישירות על בלוק עץ (פוטובלוק), הדפסה על זכוכית, הדפסה על אלומיניום, קאפות, כמובן, כרטיסי ביקור, פליירים, פולדרים, עלונים, פלאיירים, תפריטים למסעדות, לכה סלקטיבית ועוד....

קבוצת פרומו מדיה 
הנמצאת בניהולו ובבעלותו המלאה של אמיר בייגל, נותנת לכם את האפשרות להנות מנסיון רב, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, יצירתיות רבה, תודעת שירות גבוהה ללא פשרות, ומגוון פתרונות לעסק קטן, בינוני וגדול, כמו כן לבתי ספר ומוסדות לימוד, וכמובן ללקוח הפרטי.

סקול מדיה
School Media מבית פרומו מדיה, גאה בהיותה החברה הגדולה והמובילה בישראל במתן שרות כולל למוסדות לימוד, עם התמחות מיוחדת בהגשמת חלומות בעיצוב סביבה לימודית לבתי ספר ומוסדות לימוד, תכנון, עיצוב, הדפסה והתקנה.
את מגוון השרותים העשיר תמצאו באתר החדש: http://www.schoolmedia.co.il/ בין היתר קטלוג עצום של עיצובים מוכנים של הנושאים הנלמדים והמאושרים על ידי משרד החינוך להתקנה מיידית בבית הספר.

חנות דפוס אינטרנטית פרינט סטופ Print stop, עם מומחיות מיוחדת להדפסות בכמויות קטנות ובינוניות באיכויות מדהימות, http://www.printstop.co.il/ לעיצוב כל מוצרי הדפוס במחירים אטרקטיביים ובאיכות מדהימה, כולל המרכז הישראלי לעיצוב הזמנות לארועים, הדפסת שילוט בפורמט רחב וענק, מדבקות בחיתוך צורני, עם התמחות בכמויות קטנות, הדפסת הזמנות לארועים, הדפסת מעטפות בצבע מלא, בכל הגדלים, פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות, פנקסי שישיות, תעודות משלוח, הזמנות, פלאיירים, עלונים, פולדרים, כרטיסי ביקור, תפריטים למסעדות, פליירים, לכה סלקטיבית, הדפסת שילוט, הדפסה על קאפה, הדפסה על שלטי PVC, הדפסה על מדבקות, הדפסה ישירה על בלוקים עץ (פוטובלוק), הדפסת קנבסים, רולאפים ועוד..


אנו מתחדשים באופן שוטף בטכנולוגיות חדשות המאפשרות גמישות, מגוון רחב של אפשרויות הדפסה, טכנולוגיות הדפסה חדישות במיוחד בתחום הדיגיטלי, תוכנות חדשות, איכות הציוד ומהירות השירות והכל לטובתכם, על מנת להפיק עבורכם מוצרים חדשים כל הזמן. 

אנו שמחים ללמוד כל הזמן ולכן, אם יש לכם רעיונות, מוצרים חדשים שהייתם רוצים לראות, הערות או שיתופי פעולה, נשמח אם תצרו איתנו קשר ונשמח עוד יותר לשיתוף פעולה פורה. 03-9236661.